Godziny otwarcia:
PO - PT: 8:00 - 20:00
SO: 8:00 - 17:00
Ni: 9:00 - 17:00

RODZINNA TRADYCJA

 Już od ponad 25 lat zdobywamy doświadczenie i zaufanie Klientów, ceniących uczciwie tworzone produktu. W ciągu ostatnich lat wiele się zmieniło dookoła nas, ale jedno pozostało niezmienne – wciąż robimy to, co należy robić, a nie to, co łatwe. Jesteśmy firmą rodzinną i nasze wyroby przygotowujemy z wielkim zamiłowaniem i pasją do rzemiosła, bez wahania podpisując je własnym nazwiskiem.

TRADYCYJNE RECEPTURY

 Nasze produkty wytwarzamy w oparciu o własne, sprawdzone receptury oraz na bazie przepisów sprzed lat. Do produkcji wędlin wykorzystujemy najwyższej jakości mięso oraz naturalne, starannie dobrane przyprawy. Od lat produkujemy w myśl zasady, że każda receptura na dobrą szynkę lub kiełbasę składa się z przypraw, mięsa, wiedzy, ale też szczypty tradycji.

OSOBISTA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 Nazwisko Zyguła, to gwarancja rzetelności i uczciwości przez lata. Od zawsze stawialiśmy na jakość i smak – tym wartościom jesteśmy wierni do dzisiaj. Misją naszej firmy rodzinnej jest dostarczanie innym rodzinom autentycznych produktów, uczciwie wytwarzanych, za którymi stoją prawdziwi ludzi. Świadomie podpisujemy nasze produkty własnym nazwiskiem, chcąc trafiać do coraz większego grona konsumentów, którzy szukają tego, co bezkompromisowe i po prostu dobre. 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

 Wszystko zaczęło się w 1990 roku, w Siedlcu, tuż przy Zbąszynku. Tutaj założyliśmy nasz mały zakład rodzinny, który z biegiem przekształcił się w nowoczesne, ale wciąż dbające o tradycję zakłady mięsne. Nie zapominając o tym, co dla nas najważniejsze – jakość i smak – stale poszerzamy bogatą ofertę produkowanych wyrobów. Nasi Klienci docenili i uznali kiełbasę wileńską, kiełbasę pieczoną, kiełbasę polską wędzoną, a przede wszystkim najbardziej prestiżową linię produktów, kiełbasę, boczek i szynkę Zyguły, które z dumą sygnujemy własnym nazwiskiem.